Hedef ve İlkeler

 Ayos Group çalışanları ve iştirakleriyle birlikte sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite standartlarında hizmetler sunmayı planlıyor. Çalışanları, iştirakleri ve müşterileri için saygınlığın ve kalitenin simgesi olmayı hedefliyor.
Bu yönde Kurucumuz ve yönetim kurulu üyelerimiz, hedef ve ilkeleri şu şekilde bildiriyor:

Müşteri İlişkilerimiz

 Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Yapmış olduğumuz hizmetlerin arkasında durmak ve müşterilerimizin daima yanında olmak görevimizdir.

İnsan Kaynaklarımız

 Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar ilkesi içerisinde ilerliyoruz. En iyi personeli ve yetkin insan gücünü Ayos Group bünyesine barındırmak ve çalışanlarımızın yeteneklerinden fayda sağlamak; verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın ışığında bir çalışma ortamı sağlamak, Ayos Group’un nesiller boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Gelişim Kaynaklarımız

 Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; küçük ve büyük tasarrufların birleşmesini teşvik etmek; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir.

Ahlak ve Dürüstlük Anlayışımız

 Tüm ilişkilerimizde hakka ve hukuka uygun, karşılıklı yarar ve fayda sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı görev ve sorumluluklarımızı yerine getirmek, ödün veremeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Vereceğimiz hizmetlerde müşteri ve çalışanlarımıza karşı ahlaklı ve dürüst bir tutum sergileyip, bunu gelecek kuşaklara yaymak görevimizdir.

Ana ilkemiz

 Gerek çalışanlarımız ve iştiraklerimiz gerekse müşterilerimize karşı kaliteyi temsil edip, iyi niyet ve ahlakla yaklaşmak, doğruluğu ve hakkı esas alıp bu doğrultuda ilerlemek ana ilkemizdir. Ayos Group var olduğu sürece daima hakkı, doğruluğu ve dürüstlüğü ilke edineceğini taahhüt eder.

FİRMALARIMIZ