Hakkımızda

 Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Uzuncuk (Sabancı) köyünde çiftçilik ile uğraşan Hüseyin KANDEMİR’in kısıtlı imkan ve uygun olmayan koşullar altında eğitime verdiği önem ve emekleri sonucu Mayıs 2006 tarihinde Elek- Elektronik Yük. Mühendisi Mahmut KANDEMİR kontrolünde Kandemir Mühendislik olarak Enerji, Elektrik- Elektronik, Tasarruf Sistemleri ve Enerji Nakil Hatları alanında Proje ve Taahhüt (İhale) işleri ile iş hayatına başlayan Kandemir Group, Harita Kadastro Teknikeri Mehmet Ali KANDEMİR kontrolünde Haziran 2008 tarihinde Kandemir Harita Elk. İnş. Ltd. Şti. olarak faaliyete başlamış, Avukat Hasan KANDEMİR ile Avukat Hüseyin KANDEMİR kontrolünde Eylül 2009 tarihinde Kandemir Hukuk ve Danışmanlık olarak faaliyetlerine devam etmiştir. Teknolojik gelişmeler ile beraber Sosyal Ekonomik şartların değişmesi ve İnşaat alanındaki gelişmeler sonucu Haziran 2016 tarihinde Altınay Mimarlık Mühendislik İnşaat Ltd. Şti. (www.altinaymimarlik.com) olarak faaliyete geçmiş inşaat, mimarlık, iç ve dış dizayn mühendislik işleri ve e- ticaret olarak faaliyete devam etmektedir. Bahse konu teknolojik gelişmeler neticesinde www.hepsiurfadan.com , www.ekbstore.com adı altında e -ticaret sektöründe varlığını devam etmiştir. Mayıs 2014 tarihinde A Sınıfı İş Güvenlik Uzmanlığı belgesinin alınması sonucu Ağustos 2018 tarihinde Ravza Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Ltd. Şti. (www.ravzaosgb.com) olarak İş Güvenliği ve İş Sağlığı sektörüne ortak olup faaliyete başlamıştır. Son olarak Ekim 2020 tarihinde Yapı Denetim Uzmanı İsmail Kandemir kontrolünde Kandemir Yapı Denetim Ltd. Şti. ve Kandemir Plus Yapı Denetim Ltd. Şti. adı altında yapı denetim sektörüne girmiş ve faaliyetine devam etmektedir. Onlarca çalışanımız ile Enerji, Elektrik, İnşaat, Mimari, Harita, Hukuk ve Yapı Denetim alanında siz değerli halkımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 Bağlı firmalarımızda görev alan her kademedeki personelimiz, Kandemir Group’un hizmet anlayışı çerçevesinde sürekli ve kesintisiz bir eğitim programı içinde kendilerini geliştirirken, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en üst düzeye getirecek ve duyarlığa ulaşmış olarak görevlerini sürdürmektedirler.

 Kandemir Group çatısı altında faaliyet gösteren firmalarımız ile ilgili detaylı bilgiye her firmamızın kendi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

FİRMALARIMIZ